1. Tingimused

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja Oü Rewilwerk vahel, toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Oü Rewilwerk vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hind

2.1 Tootele kehtib kodulehel märgitud hind. Oü Rewilwerk jätab endale õiguse muuta hinda.

2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Osta“.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta lahtris „kogus“. Tellimuse vormistamiseks klikkige lingile „Vormista tellimus”. Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.

3.3. Tellimuse vormistamise lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Osta”. Peale seda kuvatakse ekraanile Teie arve.

3.4. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates arve summa laekumisest Oü Rewilwerk arvelduskontole.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks klikkige tellimuse vormistamise leheküljel nupule „Osta”. Ekraanile kuvatakse Teie tellimuse kinnitus. Palume enne tellimuse eest tasumist kontrollida, et tellimuses sisalduvad andmed vastavad Teie soovile.

4.2. Toodete eest saate tasuda: 1) Internetipanga kaudu ja krediitkaardiga. Oü Rewilwerk e-poes kuvatavad hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu. 2) Läbi Makskeskuse saavad meie kliendid kasutada pangalinki järgmistes pankades: Eesti:Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID Läti:SEB, Citadele ja Luminor Leedu:Swedbank, SEB ja Luminor Soome:Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

4.3. Müügiarve saadetakse Teile koos kaubaga peale tellimuse eest tasumist.

4.4. Tellimus, mida ei tasuta 7 tööpäeva jooksul, läheb tühistamisele.

4.5. Filtri tellimus – kui soovitakse tellida ühte toodet rohkem kui 5 tükki, tuleb oodata tellimuse kinnitust, et tagada kindel toodete olemasolu.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1.Minimaalne tarneaeg on 1 tööpäev ja maksimaalne kuni 10 tööpäeva.

5.2.rewill.ee transpordiviisid:

1.Smart Post pakiautomaat

2. Omniva pakiautomaadid

3. Tulen ise järgi

5.3. Palun kontrollida vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Oü Rewilwerk ei vastuta toodete kohaletoimetamise tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. 6. Kauba tagastamine Kõikidele meilt ostetud Kaubale kehtib 14 päevane tagastusõigus!

Tellides vähemalt 100€ väärtuses saatmine Eesti piires TASUTA.

  • Tagastamissoovist teavita meid esimesel võimalusel e-maili teel rewill@rewill.ee selgitades, miks soovite Kaubast loobuda.
  • Tagastada ega vahetada ei saa ettetellitud Kaupu, eritellimusel valmistatud Kaupu (valmistatud arvestades Kliendi isiklikke vajadusi või Kliendi poolt esitatud spetsiifilisi tingimusi) ning riknenud või kasutamistähtaja ületanud Kaupu.
  • Tagastatav Kaup peab olema originaalpakendis, dokumentidega (kasutamisjuhis vms), markeeringutega, terve ja kasutamata. Taganemisõiguse kasutamiseks peab Klient tootepakendi avama seda kahjustamata.
  • Toote tagastamisel kuulub kliendil tasumisele Kauba tagastamise transpordikulud.
  • Tagastatava Kauba eest tasutud summa kantakse kliendi samale kontole 14 tööpäev jooksul, kust tellimise hetkel ülekanne sooritati, peale ostetud Kauba tagasi jõudmist, mõlema osapoole poolt kokkulepitud viisil.
  • Kauba tellimisel tasutud saatmistasu arvestatakse Kauba käitlemise kulude hüvitamiseks.
  • Kui tagastatav toode on kahjustatud Kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise, Kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludel, jätame endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Kliendile tagastamisele kuuluvast summast või loobuda hüvitamisest täies mahus. Oü Rewilwerk ei vastuta ka toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.
  • Juhul, kui peale tagastamist ilmneb, et tagastus ei vasta Müügitingimustes toodud tingimustele, siis raha ei tagastata.
  • Garatii küsimustes pöörduge rewill@rewill.ee või +372 56 659129

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. Oü Rewilwerk vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üleandmisest.

7.2. Oü Rewilwerk ei vastuta: 1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest; 2) puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel; 3) toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

7.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Oü Rewilwerk kulul.

7.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7.5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. Oü Rewilwerk vastutab Teie ees ja Teie vastutate Oü Rewilwerk ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Oü Rewilwerk ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Oü Rewilwerk ei saanud mõjutada ning mille saabumist Oü Rewilwerk ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

9. Muud tingimused

9.1. Kõiki Oü Rewilwerk külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

9.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktid

TAGASI ÜLES